Webové stránky s administrací

Vytvoříme pro vás web s administrací Publis CMS! Chcete-li rychle a jednoduše spravovat obsah svých webových stránek, pak je právě náš redakční systém Publis CMS tou správnou volbou. Publis CMS vám umožní naplno využít potenciál vašeho webu, jehož úprava pro vás bude hračkou.

Web s administrací s grafikou na míru 

Naši grafici pro váš web vytvoří originální design na míru a poté si už vy sami dle vašich potřeb můžete sestavit a spravovat obsah vašich webových stránek. Budete mít plnou kontrolu nad navigační a obsahovou strukturou vašeho webu. Web s administrací Publis CMS posílí vaši nezávislost na webmasterovi a ušetří vám čas i peníze!

Spravujte jednoduše váš web s administrací Publis CMS 

Na web s administrací Publis CMS můžete jednoduše vkládat a formátovat jak texty, tak obrázky, tabulky, souborové přílohy apod. V případě potřeby jsme také schopni implementovat na váš web s administrací individuální funkčnost či vytvořit kompletní internetovou aplikaci dle vašich požadavků.

Proč právě web s administrací Publis CMS? 

  • jednoduchá ovladatelnost a přehlednost systému
  • možnost plně kontrolovat obsahovou a navigační strukturu webu
  • možnost jednoduše vkládat a formátovat texty, obrázky, souborové přílohy, tabulky…
  • možnost implementace vlastní individuální funkčnosti na váš web
  • možnost vytvoření kompletní internetové aplikace dle vašich požadavků
  • možnost jazykového nastavení do češtiny i angličtiny
  • možnost nasazení systému do jednoho týdne

Redakční systém Publis CMS 

Redakční systém Publis CMS je systém pro snadnou správu obsahu webových stránek, který naše společnost vyvíjí již od roku 2006. Jeho prostřednictvím lze upravovat veškerý obsah webu včetně textů, obrázků, tabulek, souborových příloh, SEO prvků apod. Pokud chcete jednoduše a rychle aktualizovat vaše webové stránky, pak je redakční systém Publis CMS vhodným řešením.