Varianty Publis CMS

Webové stránky s administrací

Redakční systém Publis CMS je připraven pro realizaci jednoduchých i rozsáhlých webových stránek, které je možné kdykoliv a kdekoliv spravovat přes jednoduché webové rozhraní. Navrhneme a vytvoříme webové stránky na míru vaší společnosti a pro váš business včetně moderního a ergonomického grafického návrhu.

více >>

eShop na míru, který prodává

eShop je jedním z nejdéle vyvíjených modulů Publis CMS. eShop je plně implementován do struktury webových stránek. Nemusíte tak dělat kompromisy a vybírat si mezi hezkým webem či funkčním eShopem. Publis CMS je konstruován tak, aby zvládl obojí! Přesvědčte se na našich referencích! Uděláme i pro vás krásný a funkční eShop včetně fungující SEO optimalizace a internetového marketingu.

více >>

Korporátní řešení

Korporátní webové prezentace napojené na interní systémy klienta nebo jen dobře reprezentující vaši společnost včetně moderního responzivního flat designu, optimalizace pro mobilní zařízení s důrazem na precizní zobrazení na tabletech vašich obchodních partnerů. Přechod produktových micrositů, korporátního webu a intranetu pod jeden robustní CMS systém znamená úsporu nákladů na internetovou prezentaci vaší společnosti.

více >>

Microsites

Publis CMS je hojně používaný jako rychlý a spolehlivý základ vaší produktové nebo SEO microsite. Publis CMS je tak flexibilní, že snadno zvládne několik podobných microsites v různých jazykových mutacích přístupných z jednoho administračního rozhraní. Microsites založené na Publis CMS jsou rychle vytvořené. Neznamená to však, že budeme používat "laciné" šablony - vše se řídí specifickými požadavky klienta. Nejlepší referencí je pro nás úspěch na projektech společností a značek Garnier, Cervarix, BeBe Dobré ráno, Komerční banky, Protonového centra v Praze, Ferratum Czech a dalších.

více >>

Internetové magazíny

Publis CMS je plnohodnotný redakční systém. Realizace internetových magazínů je proto jeho primárním účelem. Optimalizace pro mobilní zařízení je samozřejmostí, detailní rozdělení uživatelských rolí editorům také. Desetitisíce denních uživatelů magazínů MyNokia.cz nebo ProKrasnetelo.cz jsou toho důkazem.

více >>

Internetové projekty a startupy

Máte myšlenku jak změnit internet? Publis CMS je ideálním řešením pro "výkop" vašeho startupu. Funkce, které by museli dedikovaní programátoři řešit od začátku, má Publis CMS dávno vyřešené a vyzkoušené na několika projektech. Ať se jedná o katalog, prodej, vkládání příspěvků uživately, zobrazení na googlemapě či pokročilé filtry, vše jsme již řešili a máme připraveno pro úpravy dle vašich specifických požadavků.

více >>