Proč Publis CMS?

1 | Flexibilita

Publis CMS je redakční systém otevřený vašim požadavkům. Již při návrhu našeho systému jsme počítali s vysokou rozšiřitelností funkcí, modulů a importů podle představ našich stávajících i budoucích klientů. Důkazem vysoké flexibility systému jsou projekty realizované na Publis CMS. Vedle standardních webových prezentací, interaktivních soutěžních micrositů, malých i rozsáhlých e-shopů lze Publis CMS použit i jako backendové řešení u projektů mobilních aplikací nebo systému PremiumRate SMS.

2 | Reference

Za téměř deset let vývoje systému máme více jak 300 běžících instancí systému. Mezi naše klienty využívající variabilitu systému Publis CMS na dílčích internetových projektech patří malé i velké společnosti. Mezi šťastné uživatele systému Publis CMS patří Nadace Agrofert, Sport Invest Group, NOKIA, McDonalds, Komerční Banka, L´Oréal, Protonové centrum Praha, Glaxo Smith Kline a další stovka menších společností.

3 | Funkce na míru a integrace se systémy - "nejde" není odpověď

Publis CMS je od počátku koncipován jako flexibilní redakční systém s možností zakázkových úprav. Architektura systému je dostatečně robustní pro realizaci jakéhokoliv technologicky realizovatelného požadavku, od úpravy uživatelského rozhraní přes zakázkové funkce a moduly po integraci s dalšími systémy klienta jako jsou účetní programy, CRM, intranet sítě, klientské systémy a mnoho dalších.

4 | SEO friendly

Díky poctivé práci našich vývojářů je oproti open-source a "levným" CMS řešením zdrojový kód našich stránek realizovaných na Publis CMS přívětivý a logický pro vyhledávací roboty. Vyhledávače tak námi realizované weby vyhodnocují vysokou pozicí ve výsledcích vyhledávání. Publis CMS disponuje řadou prvků pro pokročilou SEO optimalizaci.

5 | Ekonomické řešení

Díky dlouhodobému vývoji systému a stálé podpoře, je v Publis CMS integrováno množství prvků, modulů a funkcí, které jsou implementovatelné na 70% námi realizovaných projektů tak jak jsou. Výsledek přesto není stejný! Všechny součásti jsou konstruovány jako editovatelné a rozšiřitelné, což umožňuje stavět na Publis CMS složité projekty za ceny nižší než u konkurence.

6 | Rychlost integrace

Publis CMS je díky flexibilnímu návrhu aplikace a databázového řešení snadno implementovatelný. Standardní projekty je možné "nasadit" ve velmi krátké době. U 90% námi realizovaných projektů je doba nutná k samotnému nasazení a zprovoznění webu jen zlomkem (cca jednou pětinou) celkové doby trvání projektu. Zbytek je doba nutná k analýze, návrhu řešení, konzultaci s klientem, grafickému návrhu nebo zakázkové úpravy.

7 | Robustní řešení

Publis CMS je od první řádky kódu stavěn pro klienty, kteří nestrpí kompromisy. Publis CMS je tak robustním systémem, který snese přímou konkurenci se systémy největších digitálních agentur na českém trhu. Publis CMS u našich klientů nezřídka nahrazuje světové open-source systémy jako Wordpress, Joomla nebo Drupal.

8 | Spolehlivost a data v bezpečí

Spolehlivost je pro nás prioritou! Každý projekt systému Publis CMS má databázi a aplikaci oddělenou od ostatních projektů. Pád jedné instance tak neohrozí ostatní projekty. Uživatel jedné instance nemůže nijak ohrozit instance ostatních - fyzicky jednoduše nejsou propojeny. Publis CMS provozujeme výhradně na vlastních zabezpečených serverech, umístěných ve střežených TIER3+ datacentrech.

9 | Přátelské a jednoduché rozhraní

S redakčním systémem Publis CMS pracuje denně desítky editorů, kteří spravují obsah svých prezentací. Díky otevřenosti a osobnímu přístupu k našim klientům pravidelně zpracováváme jejich připomínky tak, aby byl systém neustále lepším a uživatelsky přívětivějším. Práci v systému Publis pochopí úplně každý.

10 | Komplexní servis

Předáním projektu pro nás práce zdaleka nekončí! Každému klientovi přidělíme osobního projektového manažera, který je neustále k dispozici. Společně pracujeme na efektivním fungování projektu, SEO optimalizaci, internetovém marketingu nebo aktualizaci funkcí a designu. K Publis CMS nabízíme širokou škálu služeb zahrnující veškerý digitální marketing a služby nutné k úspěšnému fungování našich klientů na internetu.