FAQ

Co je to redakční systém?

Redakční systém neboli CMS (Content Management System = Systém pro správu obsahu) je počítačový software zajišťující běh internetových stránek. Díky němu je možné jednoduše vkládat a měnit obsah (texty, obrázky atd.), strukturu a podobu webových stránek bez potřeby kontaktovat administrátora webu. Administrační rozhraní je přístupné přes veškeré klasické webové prohlížeče (Internet Explorer, Mozilla Firefox apod.) odkudkoliv, kde je internetové připojení. Redakční systém je nainstalován a spuštěn na serveru poskytovatele – není tedy třeba nic instalovat do počítač klienta či uživatele.

Co zahrnuje cena redakčního systému Publis CMS?

Co vše zahrnuje cena je uvedeno u každé varianty redakčního systému Publis CMS zvlášť. Výběr variant redakčního systému naleznete na tomto odkazu.

Proč zrovna redakční systém Publis CMS?

Dáme vám pár důvodů a rozhodněte se sami... více>>

Kolik stojí provoz stránek s redakčním systémem Publis CMS? 

Pokud si námi nenecháte spravovat obsah webových stránek nebo nezvolíte některou z variant podpory, pak pro vás bude samotný provoz stránek (kromě webhostingu a domény) zdarma. Jediné, co bude nutné platit, je vaše doména ( .cz - cca 220 Kč/rok - platí se registrátorovi) a webhosting. Nejrozšířenější webhosting dostačující pro většinu prezentací na našich vlastních serverech - webhosting standard - stojí 125,- Kč/měsíc.

Je možné upravit si v administraci stránek menu, odkazy nebo měnit strukturu stránek? 

ANO! V administraci redakčního systému Publis CMS je možné měnit velké množství nastavení, měnit veškeré součásti stránek, přidávat a odebírat stránky, texty, obrázky, galerie nebo měnit nejrůznější nastavení webových stránek jako je time-out přihlášeného uživatele, vodotisk na fotografiích v eShopu či popisky tlačítek a systémových hlášek.

Proč si kupovat Publis CMS, když existuje mnoho alternativ zdarma? 

Protože chcete profesionální webovou prezentaci, za kterou se nebudete stydět. Vyrábět webové stránky je naše práce, pohybujeme se v prostředí a víme, na co se zaměřit. Tvoříme kompletní mozajku z jednotlivých komponent (grafika, programování, komunikace se zákazníkem, servis) pro vaši naprostou spokojenost. Co tedy dostanete od nás na rozdíl od stránek zdarma?

 • Tým profesionálů, kteří budou pracovat pro vás, své práci rozumí a dokonale ji ovládají (grafici, animátoři, programátoři, project manageři...).
 • Jedinečný vzhled vašich www stránek - děláme grafické návrhy výhradně na zakázku. Vaše webová prezentace tak bude opravdu originální a ne podle šablony.
 • Spolehlivost - náš vlastní redakční systém Publis CMS vyvíjíme od začátku a pracujeme na něm jak nyní, tak i v budoucnosti. Neustále ho zdokonalujeme a výsledek naší práce vám nabízíme k použití.
 • Podpora a servis - pokud vám něco přestane fungovat, potřebujete s něčím poradit nebo vytvořit něco nového a specifického, vždy se máte na koho obrátit.
 • Individuální přístup a rada - budete mít možnost kdykoliv požádat o radu a podporu. Naši project manageři jsou připraveni vám pomoci a podílet se aktivně na vašem projektu. Záleží nám na vašem úspěchu!
 • Přístup k aktualizacím redakčního systému Publis CMS
 • Výroba aplikací a součástí na míru - vyrábíme fukce přímo na míru dle vašich představ.
 • Žádná omezení - pokud chcete profesionální prezentaci bez limitů, nabídneme vám řešení na míru.
 • Pohodlnost - nebudete muset nikde klikat a hledat nastavení. Webové stránky nakonfigurujeme, vytvoříme a naplníme za vás. Budeme se pouze ptát: "Jak to chcete?". Editaci webu zvládnete po zaškolení naším profesionálem snadno sami. V případě zájmu také můžete nechat starost o vaše stránky na nás!
 • Další služby  - poskytovatel redakčního systému Publis CMS - Global Vision, a.s. - nabízí kromě tvorby a realizace webových stránek další služby v oblasti marketingu, reklamy a emarketingu, kterých můžete využít přímo pro svou webovou prezentaci! Kdo udělá vašim stránkám reklamu lépe než ten, který je vytvořil?
 • ....opravdu potřebujete ještě nějaký důvod? - pak si můžete přečíst o open-source CMS ZDE